16.09.2014

ДУ «Держґрунтохорона» підвищує і тестує рівень кваліфікації працівників своїх лабораторій

laboratory_slide

 

Достовірність результатів випробувань – завдання, яке потребує постійного контролю. Воно  довгострокове і безперервне.

Основним засобом створення конкурентоспроможної агрохімічної лабораторії, підтримки авторитету і довіри до її діяльності є саме заходи контролю якості проведення випробувань з періодичним внутрішнім та зовнішнім навчанням фахівців, обов’язковим використанням галузевих стандартних зразків, участю в міжлабораторних порівняльних випробуваннях, оновленням приладного парку. Достовірність результатів випробувань повинна стати однією з основних цілей роботи лабораторії.

У ДУ «Держґрунтохорона 11 вересня проведено кваліфікаційний екзамен працівників лабораторії аналітичного забезпечення агрохімічних досліджень в смт Чабани. Перевірці знань,  професійності та компетентності передувало навчання персоналу, яке складалося з теоретичної частини та проведення випробувань різної складності. Фахівцям надавалися галузеві стандартні зразки ґрунту для визначення агрохімічних показників. Результат тестування позитивний, всі фахівці підтвердили компетентність.

Подібні навчальні програми для підтримки професійності та компетентності фахівців лабораторій з наступним тестуванням щороку проводитимуться по всій системі ДУ «Держґрунтохорона».