01.08.2014

Херсонщина відзначила 50-річчя агрохімічної служби

 

30 липня 2014 р. Херсонською філією ДУ «Держґрунтохорона»  проведено науково-практичну конференцію на тему: «50 років на службі охорони грунтів України».

На заході були присутні:

-         представник Департаменту АПР обласної державної адміністрації Херсонської області – Неделько Андрій Миколайович;

-         директор Інституту зрошуваного землеробства НААНУ, керівник Південно-степового наукового інноваційного центру, доктор. с.-г. наук, професор – Вожегова Раїса Анатоліївна;

-         начальник сільськогосподарської інспекції Херсонської області – Шумей Микола Іванович;

-         директор ПП «Агротехнології» Нижньосірогозького  району Херсонської області – Яців Іван Григорович;

-         представник господарства ДПДГ «Асканійське» Каховського району області – Ніжеголенко Віктор Михайлович;

-         керівник ФГ «Аделаїда» – Рибалко Сергій Васильович;

-         представник асоціації фермерів Херсонської області – Халупенко Микола Володимирович.

Усі гості мали привітальне слово, виражали подяку роботі установи та висловили найщиріші побажання на перспективу та подальшу роботу установи.

До участі в роботі конференції були запрошені також ветерани установи, які віддали службі від 20 до 38 років роботи.

З нагоди ювілею усім запрошеним ветеранам служби від Департаменту АПР було висловлено слова подяки, відбулось нагородження почесними грамотами. Від імені керівництва філії ветеранам вручено подарунки та квіти.

Від імені керівництва головної установи та від імені філії нагороджено почесними грамотами, грамотами та подяками працівників установи.

З привітальним словом від імені Генерального директора виступив директор Херсонської філії ДУ «Держгрунтохорона» – Заїченко А.А.

З доповідями, заявленими у програмі конференції, виступили:

     1. Заїченко Андрій Анатолійович – директор Херсонської  філії ДУ «Держґрунтохорона» з доповіддю: «Агрохімічна служба Херсонської області: створення та перспективи розвитку»

2. Шукайло Світлана Петрівна – заступник директора, к.с.-г.н.доповідь: «Сучасний стан ґрунтів Херсонської області та актуальні питання охорони їх родючості».

3. Рибін Руслан Михайлович – начальник відділу проведення моніторингу      земель, агрохімічних та агроекологічних досліджень – доповідь: «Проблеми моніторингу грунтів і агрохімічної паспортизації Херсонської області у сучасних умовах».

4. Головацький Олексій Іванович – завідувач лабораторії охорони та підвищення

родючості ґрунтів і проектної документації – доповідь: «Сучасні технології підвищення родючості ґрунтів»

5. Попович Олена Борисівна – завідувач лабораторії екологічної безпеки      земель, довкілля та якості продукції – доповідь: «Досягнення агрохімічної служби в питаннях безпеки сільськогосподарської продукції»

6. Самохіна Лариса Василівна – завідувач лабораторією аналітичного      забезпечення агрохімічних досліджень – доповідь: «Від зональної агрохімічної лабораторії до Інституту охорони грунтів України»

На завершення конференції, від імені поважного зібрання, погоджено пропозицію начальника сільськогосподарської інспекції Херсонської області Шумей О.І. про включення до складу робочої колегії сільськогосподарської інспекції Заїченко А.А.

Із заключним словом про завершення і підсумки роботи конференції виступив Заїченко А.А.

На час роботи науково-практичної конференції в залі працювали представники місцевого телебачення (ХДТРК «Скіфія» та ведуча програми «Агровектор» Мішанчук Т.Г.). Роботу конференції буде висвітлено по місцевому каналі у новинах та у передачі «Агровектор».

ХерсонХерсон 3 Херсон2