16.02.2016

Ігор Яцук взяв участь в конференції «Успішне виноградарство в Україні–2016»

12 лютого 2016 року відбулася всеукраїнська науково-практична конференція «Успішне виноградарство в Україні–2016», під час якої винороби, вчені, економісти та представники виконавчої влади обговорювали проблеми і шляхи їх вирішення в цій галузі та обмінювалися власним досвідом.

Місцем проведення всеукраїнської конференції обрано місто Одесу – столицю виноградарства України. Учасники зібралися, щоб визначитися з рішенням існуючих проблем та накреслити шляхи успішного розвитку галузі. Останнє особливо актуально з набуттям чинності Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом.

Учасниками дискусій були керівники великих виноробних підприємств, середніх і малих виноградарських господарств, представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Інституту виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова, галузевих асоціацій та громадських організацій. Державну установу «Інститут охорони ґрунтів України» представляв її Генеральний директор Ігор Яцук.

Протягом заходу працювала виставка технологій та обладнання для успішного виноградарства. Провідні виробники та дистриб’ютори матеріалів, обладнання та комплексних рішень представили свої останні розробки – від регуляторів росту, засобів захисту рослин, систем харчування і зрошення до ємностей для бродіння і повного оснащення виноробні.

Захід відбувся під егідою Міністерства аграрної політики України, за підтримки Одеської, Миколаївської, Херсонської та Закарпатської обласних адміністрацій.