02.07.2019

Участь в урочистих заходах з нагоди об’єднання агрохолдингів «МРІЯ» та «Контінентал фармерз груп» (CFG)

14 червня ц.р. в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Богдан Бойчук та директор Чернівецької філії ДУ «Держгрунтохорона» Володимир Собко прийняли участь в урочистому заході з офіційної презентації об’єднання агрохолдингів «МРІЯ» та «Контінентал фармерз груп» (CFG) як оновленої компанії, який відбувся в м. Тернопіль.

Від області в заході також взяли участь керівники органів місцевого самоврядування та структурних підрозділів райдержадміністрацій, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку та інші представники районів, в яких агрохолдинг «МРІЯ» обробляє земельні паї.

В області агрохолдинг «МРІЯ» є одним із найбільших інвесторів, яким обробляється понад 22 тис. га ріллі в 6 районах: Глибоцькому, Новоселицькому, Заставнівському, Кельменецькомц, Вижницькому та Сторожинецькому.

У ході заходу висвітлено презентацію щодо діяльності агрохолдингу на території України, в т.ч. Чернівецької області, та основні стратегічні пріоритети подальшої діяльності та співпраці.

Обласною державною адміністрацією передано вітальний лист керівництву «Контінентал фармерз груп» (CFG), в якому висловлено подяку за співпрацю та долучення до розв’язання нагальних проблем формування продовольчої безпеки, розвитку інфраструктури аграрного ринку, допомогу територіальним громадам області тощо. Крім того, висловлено побажання успішного розвитку компанії та збільшення її прибутків, а також сподівання на подальшу співпрацю.