28.03.2018

Науково-практична конференція «Інновації в технологіях вирощування озимих та ярих культур за недостатнього вологозабезпечення півдня України в 2018 році»

Заступник директора  Херсонської філії ДУ «Держґрунтохорона» Світлана Шукайло 20 березня взяла участь у науково-практичній конференції «Інновації в технологіях вирощування озимих та ярих культур за недостатнього вологозабезпечення півдня України в 2018 році», яка відбулася в Інституті зрошуваного землеробства НААН.

Серед майже 100 осіб учасників заходу були представники Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації; керівники та фахівці управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій; голови районних асоціацій фермерів та землевласників Херсонської і Миколаївської областей; науковці Інституту зрошуваного землеробства НААН, Інституту рису НААН; Асканійської ДСДС ІЗЗ НААН, Генічеської ДСДС Інституту зернових культур НААН, Миколаївської ДСДС ІЗЗ НААН; представники ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет», Миколаївського Національного аграрного університету тощо.

Зі вступним словом виступив директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації Олександр Паливода, який розповів про підготовку агропромислового комплексу Херсонської області до проведення весняно-польових робіт області у 2018 році.

Учасники  конференції обговорювали стан посівів озимих зернових культур в області, рівень їх вологозабезпеченості, перспективи та прогнози щодо посіву ярих культур.

Сільгоспвиробники південного регіону ознайомилися з інноваціями Інституту зрошуваного землеробства НААН та інших наукових установ, а також ряду компаній щодо впровадження  нових технологій вирощування сільськогосподарських культур.

Учасники конференції отримали важливі поради, консультації, а також інформацію про довгострокові погодні умови, що є корисним сільгоспвиробникам для відновлення весняно-польових робіт.