28.11.2018

Круглий стіл «Перспективи вирощування сорго в умовах Херсонської області на 2019 рік»

13 листопада ц.р. в Інституті зрошуваного землеробства НААН проведено засідання круглого столу «Перспективи вирощування сорго в умовах Херсонської області на 2019 рік». У роботі круглого столу взяли участь директор Херсонської філії ДУ «Інститут охорони ґрунтів України» Михайло Мельник та заступник директора Світлана Шукайло.

Робота круглого столу проходила за участі представників Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації, вчених Інституту зрошуваного землеробства НААН, ТОВ «Науково-виробниче товариство «УКРСОРГО» та агротоваровиробників. На засіданні були підведені підсумки щодо вивчення технологічних прийомів вирощування гібридів сорго. Зазначено про перспективність культури сорго в посушливих умовах півдня України.

У 2018 році рекордний урожай зерна сорго (14,4 т/га) в Україні отримано в с. Маківка Рокитнянського району Київської області за співпраці агровиробників з Інститутом зрошуваного землеробства НААН. За рекордне досягнення в категорії «Агропромисловий комплекс» директору Інституту Раїсі Вожеговій і провідному науковому співробітнику лабораторії неполивного землеробства Анатолію Коваленку вручено Дипломи «Книги рекордів України».