23.07.2019

Науково-практична конференція «Напрями адаптації сільського господарства до змін клімату»

19 липня 2019 р. завідувачі лабораторій Херсонської філії ДУ «Інститут охорони ґрунтів України» Володимир Жужа та Віктор Шевченко були учасниками Науково-практичної конференції: «Напрями адаптації сільського господарства до змін клімату», яка відбулась в рамках XI Міжнародної агропромислової виставки-форуму з розвитку фермерства AGROPORT SOUTH KHERSON 2019 /АГРОПОРТ Південь Херсон 2019.

Захід було організовано Інститутом зрошуваного землеробства НААН спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України, Національною академією аграрних наук України за підтримки Департаменту АПР Херсонської області, ФАО ООН та спілки виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна».

Актуальна, як для південного регіону, так і України в цілому масштабна конференція, присвячена адаптації сільського господарства до змін клімату в розрізі таких стратегічних питань: зрошення, органічного землеробства та вирощування нішевих культур.

Під час проведення конференції передбачалась робота трьох секцій, де розглянуті актуальні напрямки розвитку аграрного сектору: зрошення, впровадження органічного землеробства та виробництво нішевих культур.

Продовженням роботи конференції з 17.00 до 20.00 була поїздка у форматі Study Tour на дослідні поля Інституту зрошуваного землеробства НААН, організована за участі провідного виробника нано-добрив ТОВ «НВП «5 ЕЛЕМЕНТ».

В рамках заходу учасникам презентовані  селекційні досягнення вітчизняних та зарубіжних вчених, екологобезпечні агротехнології вирощування зернових, технічних та нішевих культур на зрошуваних і неполивних землях з використанням нано-добрив та інноваційних засобів захисту рослин.

Захід був насиченим новітньою інформацією, цікавим та корисним для усіх участників.