22.11.2019

Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства

13 листопада 2019 р. в.о. директора Херсонської філії ДУ «Держґрунтохорона» Михайло Мельник, його заступник Світлана Шукайло та провідні фахівці установи Інна Голубенко і Лариса Самохіна були учасниками урочистостей з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників сільського господарства. Захід відбувся в актовій залі Херсонського державного аграрного університету.

На святкування були запрошені ветерани праці, фермери, механізатори, тваринники, працівники сільського господарства, всі, хто своєю невтомною працею забезпечують розвиток сільського господарства Херсонщини.

Керівництво області щиросердно привітали присутніх зі святом, висловили вдячність аграріям за високі врожаї зернових культур, за їх нелегку повсякденну працю, побажали усім міцного здоров’я, щастя, успіхів, рясних сходів та щедрих ужинків.

За досягнення високих показників у роботі, за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу кращі трударі та ветерани галузі були нагородженні Почесними грамотами від обласної та районної державних адміністрацій.

Завершились урочистості святковими концертними номерами у виконанні студентів Аграрного університету та театру-танцю «Амадеус».

 .

15 листопада 2019 р. в.о. директора Херсонської філії ДУ «Інститут охорони ґрунтів України» Михайло Мельник був запрошений до участі в урочистому зібранні, що відбулося в стінах Інституту зрошуваного землеробства НААН України з нагоди відзначення Дня працівника сільського господарства.

В урочистостях прийняли участь також представники Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА та господарств області.

Колектив наукового інституту зі святом та найкращими побажаннями привітати директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Олександр Паливода, директор Інституту Раїса Вожегова та в.о. директора Херсонської філії ДУ «Інституту охорона ґрунтів» Михайло Мельник.

За плідну працю, високий професіоналізм та досягнення високих показників у роботі Інституту співробітники були відзначені грамотами.

По завершенню церемонії нагородження працівники власними силами підготували святковий концерт.