25.07.2022

Agromek 2022

Міністерство аграрної політики та продовольства України запрошує взяти участь у міжнародній виcтавці механізації сільського господарства і тваринництва «Agromek 2022», що відбудеться в період з 29 листопада до 02 грудня 2022 року у виставковому комплексі MCH Messecenter Herning, м. Хернінг (Королівство Данія). До участі запрошуються провідні спеціалізовані компанії – виробники сільськогосподарської техніки, запчастин, машин та їх комплектуючих, обладнання, інноваційних технологій в сільському господарстві.

На виставці будуть представлені останні інновації та технології в галузі сільського господарства, зокрема, за напрямами сільськогосподарської техніки та технологій (трактори та комбайни; борони; устаткування для поливу; машини для виробництва кормів; електронне та вимірювальне обладнання, що застосовується у сільському господарстві; доїльне обладнання; технології для зберігання та переробки гною; технології годування; технології зберігання та обробки зерна і насіння тощо).

З інформацією щодо виставки можна ознайомитись на офіційному сайті. У разі виникнення додаткових запитань звертайтесь за телефоном: +38 (044) 363 08 26 (Управління міжнародної політики).

Довідково:

Agromek – найбільший сільськогосподарський ярмарок Північної Європи. Виставка проводиться кожні два роки в MCH Messecenter Herning. Вона є важливим місцем зустрічі представників аграрної галузі, її постачальників, клієнтів та ділових партнерів.