23.09.2021

Конкурс на кращу наукову статтю на тему органічного агровиробництва (маркетингу)

Конкурс на кращу наукову статтю на тему органічного агровиробництва (маркетингу)

Шановні колеги!


Федерація органічного руху України  спільно з Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти», за підтримки Проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства», оголошують конкурс на кращу наукову статтю на тему органічного агровиробництва (маркетингу).

До участі в Конкурсі допускаються наукові статті зазначеної тематики, що раніше не публікувалися, аспірантів, здобувачів, діючих викладачів і науковців аграрних закладів освіти та наукових установ.

Термін подання наукових статей: до 16 жовтня 2021 року.

З вимогами до статті можна ознайомитися за посиланням: http://organic.com.ua/uvaga-konkurs/

Переможці конкурсу будуть оголошені у рамках VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Органічне агровиробництво: освіта і наука», яка організовується Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти та Федерацією органічного руху України за підтримки Проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» та відбудеться 27 жовтня 2021 року. 

Кращі роботи будуть відзначені почесними дипломами та цінними подарунками, а також розміщені на Органічній платформі знань.

ПРОСИМО, при можливості, поширити інформацію серед науковців, викладачів навчальних закладів, наукових установ!