14.02.2022

Фахівці Чернівецької філії ДУ «Держгрунтохорона» взяли участь у регіональній зустрічі рад молодих вчених Чернівецької області

Фахівці Чернівецької філії ДУ «Держгрунтохорона» взяли участь у регіональній зустрічі рад молодих вчених Чернівецької області

9 лютого 2022 року на базі Чернівецької обласної державної адміністрації відбулася регіональна зустріч рад молодих вчених Чернівецької області.

В ході зустрічі було обговорено проблемні питання стосовно: ініціативи Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України щодо створення Офісу підтримки вченого; підтримки наукової та науково-технічної діяльності в країні, комерціалізації та впровадження/масштабування розробок. Також було обговорено  можливості та виклики у діяльності рад молодих вчених та молодих вчених регіону зокрема.

Фахівці Чернівецької філії ДУ «Держгрунтохорона» взяли активну участь в обговоренні вищезазначених питань. Зокрема, зазначено, що не дивлячись на складний стан фінансування наукової діяльності в державі, філія на високому рівні проводить наукові дослідження у напрямку підвищення та збереження родючості ґрунтів. Також, вказано, що важливою складовою у роботі філії є залучення молодих науковців до науково-дослідної роботи та підвищення їх наукової активності.

Крім того, в ході зустрічі було передано зібрані книги молодими вченими Чернівецької області до бібліотеки військового шпиталю в м. Чернівці в рамках Всеукраїнського проєкту «Книга захиснику України».