23.09.2022

Фахівці ДУ «Держґрунтохорона» взяли участь в Органічному дні в Україні

Керівництво та фахівці державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» взяли участь в онлайн-конференції «Органічний день в Україні», на якій однодумці та галузеві організації обмінювалися досвідом та підвищували обізнаність про органіку та її переваги.

23 вересня Україна разом з Європейським Союзом відзначає Органічний день з метою євроінтеграції, впровадження Європейського зеленого курсу в Україні, підвищення рівня обізнаності про органічні продукти та сприяння ключовій ролі органічного сільського господарства у переході до сталого виробництва та споживання в Україні.

Організатори і партнери конференції: Міністерство аграрної політики та продовольства України, ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» у співпраці з об’єднанням «Органічна ініціатива» за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-українських програм «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP) та «Органічна торгівля заради розвитку» (OT4D).

Довідково:

23.09.2021 р. Європейський Парламент, Європейська Рада та Європейська Комісія започаткували щорічний Органічний день ЄС 23 вересня. Це є частиною Плану дій з розвитку органічного виробництва ЄС, прийнятого Єврокомісією 25.03.2021 р., для збільшення споживання органічної продукції, зростання органічного виробництва, покращення сталості сільського господарства та сприяння досягненню цілей стратегії ЄС «Від ферми до виделки» та Стратегії біорізноманіття ЄС.