26.09.2022

Генеральний директор ДУ «Держґрунтохорона» взяв участь у конференції УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого

23 вересня відбулася XXII Міжнародна наукова конференція «Науково-технічні засади розроблення, випробування та прогнозування сільськогосподарської техніки і технологій».

Організатор: УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.

Серед учасників конференції були представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства освіти і науки України, а також науковці з Казахстану, Болгарії, Польщі, Угорщини та Франції.

Участь у заході взяв генеральний директор державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» Юрій Зайцев. Він виступив з вітальним словом під час якого висловив вдячність колективу Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого та особисто директору Станіславу Васильовичу Халіну за можливість долучитися до заходу, а також за нагородження почесною нагрудною відзнакою.

Як зазначив Юрій Зайцев, завдяки плідній співпраці наших інститутів у серпні 2022 року було підписано Меморандум про співпрацю, який передбачає взаємне співробітництво у галузі ґрунтознавства, агрохімії та вивчення впливу технологічних процесів на стан ґрунтового покриву та родючість ґрунтів.

Сучасне агропромислове виробництво потребує нових винаходів, а саме розроблення, випробування та прогнозування сільськогосподарської техніки та новітніх технологій. Тому, як зауважив Юрій Зайцев, настав момент, коли потрібно змінювати принципи господарювання. Саме запровадження новітніх технологій, , за підтримки та взаємодії поважних міжнародних партнерів,  допоможе вирішити проблемні питання.

Дана конференція стала чудовою нагодою для спеціалістів і науковців з різних країн обмінятися досвідом, новими напрацюваннями, досягненнями та відкриттями.