22.06.2022

Керівництво ДУ «Держгрунтохорона» взяло участь у засіданні Бюро Президії НААН

Сьогодні, 22 червня, керівництво ДУ «Держгрунтохорона» взяло участь у засіданні Бюро Президії НААН з питання «Наукові засади розвитку органічного землеробства в Україні у контексті ініціатив Європейського Зеленого Курсу».

Питання безпеки та якості продуктів харчування набуло особливої актуальності для світової спільноти ще й з огляду на проблеми здоров’я та демографічні показники населення, а також періодичні пандемії впродовж останніх 20 років.

Як зазначив доповідач, директор ННЦ «Інститут землеробства НААН», член-кореспондент НААН Микола Ткаченко, нині органічне сільське господарство є стратегічним, перспективним та інноваційним напрямом розвитку сільського господарства у світі. Україна зацікавлена в активній участі у впровадженні Європейського зеленого курсу, зокрема, у приєднанні до зусиль ЄС щодо досягнення кліматично нейтральної економіки.

«Наша держава залишається прихильником Європейського зеленого курсу та стоїть на позиції, що органічне виробництво є однією із флагманських ініціатив у переході до сталого сільського господарства в Україні» — наголосив Микола Адамович.