06.05.2014

МІЖГАЛУЗЕВА НАРАДА З ПИТАНЬ СУПУТНИКОВОГО МОНІТОРИНГУ

Представники ДУ «Держґрунтохорона» взяли участь у засіданні міжгалузевої наради з питань використання аерокосмічних спостережень в інтересах сталого розвитку аграрного сектору економіки та продовольчої безпеки України, яка відбулася 6 травня в приміщенні Державного космічного агентства під головуванням заступника директора Інституту космічних досліджень НАН та ДКА Наталії Кусуль.

У нараді взяли участь представники ДКА, Держземагентства, Укргідрометцентра, Держсільгоспінспекції, Держстату, інститутів НАН і НААН, НУБіП та ТОВ «ГИСІНФО».

На нараді обговорювали стан супутникового агромоніторингу в Україні та перспективи участі України в глобальних ініціативах та проектах супутникового сільськогосподарського моніторингу, зокрема GEO GEOGLAM, JECAM та AMIS, JRS MARS тощо.

Під час обговорення учасники наради прийшли до спільного рішення об’єднатися зусиллями для впровадження використання аерокосмічних спостережень в сфері агромоніторингу та звернутися до Мінагрополітики України підтримати цю ініціативу.