11.01.2023

Нарада Мінагрополітики з ДУ «Держгрунтохорона»

Сьогодні, 11 січня, відбулася нарада під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького за участю генерального директора державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» Юрія Зайцева, керівництва установи та керівників регіональних філій.

На нараді було обговорено питання завершення робіт з проведення планового агрохімічного обстеження земель сільськогосподарського призначення.

У 2022 році проведення агрохімічного обстеження земель сільськогосподарського призначення було досить складним, що пов’язано, в першу чергу, з військовою агресією росії та проведенням бойових дій на території України. Слід зазначити, що частина планових районів у звітному році були тимчасово окуповані, а значні площі сільськогосподарських угідь – заміновані.

Незважаючи на це, фахівці установи зробили все можливе, щоб своєчасно провести агрохімічне обстеження земель сільськогосподарського призначення та виконати поставлені планові завдання.

У зв’язку з окупацією Донецької, Луганської та Херсонської областей планове обстеження сільськогосподарських угідь на їх території не проводилось. Загальна площа необстежених земель у цих областях становить 29,0 тис. га.

Станом на 31 грудня 2022 року обстежено 888,2 тис. га сільськогосподарських угідь, що складає 96 % від запланованої площі.

Віримо в Україну! Підтримуємо Збройні Сили України! Працюємо на перемогу!