19.01.2022

Нарада щодо стратегії розвитку ДУ «Держґрунтохорона»

Нарада щодо стратегії розвитку ДУ «Держґрунтохорона»

Сьогодні, 19 січня, відбулася онлайн нарада з філіями ДУ «Держґрунтохорона» під головуванням т.в.о. генерального директора Юрія Зайцева та першого заступника Сергія Шапрана.

Серед основних питань, які обговорювалися на нараді – комплексна стратегія розвитку ДУ «Держґрунтохорона», яка спрямована на системний розвиток наукового забезпечення напрямку збереження родючості ґрунтів, впровадження способів відтворення, підвищення ґрунтової родючості та визначає пріоритетні напрями наукової діяльності та порядок їх реалізації.

Стратегія закріплює місію та цінності інституту, містить пріоритетні напрями розвитку агрохімічної служби України та основні завдання розвитку ДУ «Держгрунтохорона» у таких напрямках: розвиток наукових досліджень; розширення джерел фінансування наукової діяльності, розвиток матеріально-технічної бази, розвиток інформаційної політики, укріплення зв’язків з громадськістю, розвиток міжнародного наукового співробітництва, зміцнення та розширення зв’язків з виконавчими органами влади та органами місцевого самоврядування, покращення добробуту кадрів, підвищення престижу наукової праці та покращення стану родючості ґрунтів України.

Головна мета стратегії розвитку ДУ «Держгрунтохорона» – істотне підвищення її ролі та значення у збереженні родючості ґрунтового покриву земель сільськогосподарського призначення, підвищення ефективності використання сільгоспугідь та добрив, забезпечення виробництва екологічно безпечної сільськогосподарської продукції та сировини. Визначення пріоритетних напрямів діяльності установи, направлених на підвищення ефективності використання та збереження ґрунтових ресурсів країни, а також підвищення якості сільськогосподарської продукції.

Стратегія враховує потреби сучасного українського суспільства, умови його інтеграції в європейське і світове співтовариство.

Завершуючи нараду Юрій Зайцев та перший заступник генерального директора Сергій Шапран привітали всіх зі святами та закликали берегти своє здоров’я.