21.04.2022

Одна з найбільших агрохімічних компаній у світі припинила роботу в росії

Американська компанія FMC — п’ята за величиною агрохімічна компанія у світі – припиняє свою діяльність і бізнес в росії. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

FMC повністю зупинила свою діяльність і бізнес у росії, рішення вступило в силу 14 квітня 2022 року. «Єдиний завод із виробництва упаковки та рецептур для захисту рослин у Чебоксарах, росія, простоює і безпечно закривається», – заявила компанія.

«На початку війни FMC вжила суттєвих заходів для скорочення своїх операцій і бізнесу в росії. Компанія призупинила нові капітальні вкладення, маркетинг і рекламу; припинена науково-дослідна діяльність; припинено імпорт усієї продукції; і призупинено розвиток нових продуктів і бізнесу. Проте не можна ігнорувати збільшення кількості повідомлень про потенційні військові злочини, порушення прав людини та інші звірства. Наші цінності як компанії та реалії безпрецедентних санкцій більше не дозволяють FMC працювати та розвивати наш бізнес у росії», – наголосили в FMC.

Американська компанія FMC прагне допомагати фермерам захистити їхні посіви та врожайність, щоб вирішити проблему продовольчої безпеки, особливо у вразливих країнах. Це керувало і продовжує керувати позицією компанії у забезпеченні основних продуктів виробникам в Україні, у Східній Європі та в усьому світі.

FMC засуджує вторгнення та війну, і приєднуються до закликів негайно припинити насильство.

Довідково:

FMC – компанія, що займається сільськогосподарськими науками, яка розвиває сільське господарство за допомогою інноваційних та стійких технологій захисту рослин.

FMC працює на світовому ринку та впевнено тримає лідерські позиції вже понад 130 років. В Україні компанія FMC з’явилась у далекому 1992 році та працювала як представництво – спочатку компанії FMC, а з 2016 року, після придбання компанії Cheminova – включила до свого складу і портфель цієї компанії. Починаючи з травня 2017 року компанія зареєстрована як товариство з обмеженою відповідальністю «ФМС Україна» та веде повноцінну діяльність на аграрному ринку України.