05.05.2022

Відбулася нарада з філіями ДУ «Держґрунтохорона»

Сьогодні, 5 травня, відбулася онлайн нарада з філіями ДУ «Держґрунтохорона» під головуванням генерального директора Юрія Зайцева.

Серед основних питань, які обговорювалися на нараді – робота установи та її філій під час воєнного стану. Незважаючи на складність організаційних і технічних умов для господарської діяльності установи та її філій у повному обсязі ми продовжуємо свою роботу задля підтримки економіки держави.

Також не дивлячись на нинішню ситуацію в країні ми маємо продовжувати наукову діяльність нашої установи, бо установа має статус наукової.

У складний період оговтуються і починають у режимі воєнного стану працювати інститути, готуватися до вступної кампанії та проводити дистанційне навчання. Ми ж маємо підтримувати напрацьований науковій профіль роботи нашої установи.

Установа провела захист звітів проектно-технологічних та науково-дослідних робіт виконаних філіями ДУ «Держгрунтохорона» за 2016–2020 роки. Це велика дослідницька робота, що виконана філіями та ДУ «Держгрунтохорона» і має бути закінчена виданням Періодичної доповіді про стан ґрунтів сільськогосподарського призначення за результатами 11 туру агрохімічної паспортизації.

Завершуючи нараду Юрій Зайцев побажав усім мирного неба, закликав берегти себе, своїх рідних та оточуючих, молитися за наших захисників, які зараз нас обороняють, а також вірити в нашу Перемогу!