30.03.2023

Відбулася зустріч між ДУ «Держґрунтохорона» та Музеєм Голодомору

Відбулася чергова зустріч представників державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» (заступника директора з наукової діяльності Світлани Романової та ученого секретаря Олени Грищенко) та дирекції національного музею Голодомору-геноциду, закладу, який навчає протистояти ненависті і порушенню прав людини. Своєю діяльністю він культивує захист людської гідності та демократичних цінностей і запобігає злочину геноциду, виховуючи у громадян толерантність, почуття моральної відповідальності перед викликами всім нормам права і свободам.

Музей відіграє важливу роль у громадянському вихованні молодого покоління, формуючи усвідомлення необхідності збереження Української держави як одного із головного способу захисту від геноциду.

Важливим завданням Музею Голодомору є нагадування про українську ідентичність, яку намагалися замінити радянською. Музей виконує роль посередника в процесі передання спогадів та інформації про Голодомор, демонструючи зв’язок поколінь української нації, та зберігає пам’ять про спробу її знищення.

На зустрічі обговорено питання подальшої співпраці щодо насичення експозиції «Ґрунти України».