17.03.2023

Відбулося засідання тематичної експертної фокус-групи «Стратегування розвитку сфери охорони довкілля і використання природних ресурсів»

15 березня 2023 року відбулося засідання тематичної експертної фокус-групи «Стратегування розвитку сфери охорони довкілля і використання природних ресурсів», до складу якої входить в.о. директора Тернопільської філій державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» Роман Назаров.

Участь у засідання взяли фахівці структурних підрозділів обласної військової адміністрації та обласних служб, науковці та громадськість.

На зустрічі було обговорено проєкти, з яких складається план дій Стратегії, а також визначено пріоритети проєктів за напрямками.

За результатами засідання фокус-групи прийнято рішення доопрацювати технічні завдання на проєкти регіонального розвитку, які увійдуть до проєкту плану заходів з реалізації у 2024-2027 роках Стратегії з урахуванням викликів пов’язаних з військовою агресією та післявоєнним відновленням економіки області, інноваційною складовою, завдань, визначених у галузевих стратегіях, держаних програм, завдань Президента, Уряду та міністерств.

Довідково. Тематична експертна фокус-група «Стратегування розвитку сфери охорони довкілля і використання природних ресурсів» входить в склад робочої групи з розроблення проєкту плану заходів з реалізації у 2024–2027 роках Стратегії розвитку Тернопільської області на 2021–2027 роки.