21.05.2022

Вітаємо науковців з професійним святом – Днем науки в Україні!

Шановні науковці!

Сьогодні ми святкуємо день української науки – професійне свято всіх, хто своєю цілеспрямованістю і оригінальними ідеями вносить вклад в розвиток вітчизняної науки і професійної освіти, нарощує науково-технічний потенціал нашої країни.

ДУ «Держгрунтохорона» як наукова установа, незважаючи на труднощі, завдяки наполегливій праці продовжує працювати та залишатися рушійною силою наукового прогресу, важливою складовою процвітання держави. Ми цінуємо професіоналізм наших колег, вдячні за продуктивну співпрацю і підтримку у вирішенні спільних перспективних завдань.

У цей святковий день прийміть щирі слова вітання та побажання кожному з Вас міцного здоров’я і щастя, бадьорості та оптимізму, нових оригінальних ідей і успішних проєктів.

Видатний український філософ, богослов та письменник Феофан Прокопович писав: «Наука ‒ це корінь і насіння…». Кожна зернинка наукової ідеї, посіяна дослідником у родючий ґрунт експериментів, дослідів та досвіду проростає квіткою нового знання з міцним корінням істини.