17.05.2022

Волонтерська діяльність ДУ «Держгрунтохорона»

Вже третій місяць наша ненька Україна протистоїть жахливій збройній повномасштабній агресії з боку росії. Наші мужні воїни боряться за свободу жити у вільній незалежній державі. Протягом всього періоду дії воєнного стану небайдужі громадяни різних країн світу спрямовують свої зусилля на допомогу українцям, підтримку ЗСУ та обороноздатності України.

Під керівництвом генерального директора Юрія Зайцева ДУ «Держґрунтохорона» у складний для країни час не лише продовжує працювати задля підняття економіки країни, але й бере активну участь у волонтерській діяльності. Так гуманітарна допомога, в тому числі медикаменти та речі першої необхідності, була зібрана зі Львова та доставлена на Житомирщину, Полтавщину та Харківщину, щоб забезпечити переселенців та населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує. Надаючи допомогу, ми прагнемо надати не просто матеріальні цінності, а перш за все подарувати радість та надію на світле життя. Життя переможе смерть, а світ – темряву.

Ми, як солдати, сини та дочки своєї землі, боримося з ворогом заради спільних цінностей, тримаємо свій фронт підтримки. Адже негативні наслідки для всього світу від російської агресії проти України та проти демократії настільки масштабні, що будь яка підтримка є необхідною. Лише разом ми зможемо зупинити російську агресію та надійно захистити свободу України та Європи.

В цей нелегкий для України час, коли все більше людей потребує турботу та матеріальної допомоги стає важко знайти людей, які по-справжньому здатні сприйняти чужі проблеми, як свої. І як чудово, що такі люди все таки є. Висловлюємо слова щирої вдячності Директору Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області Аранчій Яніні Сергіївні, Зайцеву та Володимиру Романенку, які попри проблеми з дефіцитом пального в країні змогли налагодити успішну логістику гуманітарної та благодійної допомоги.

Віримо в нашу Перемогу!

Слава Україні! Героям Слава!