03.03.2014

НАРАДА ПРО ПІДСУМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ДУ «ДЕРЖҐРУНТОХОРОНА» У 2013 РОЦІ

18 лютого 2014 року у приміщенні Мінагрополітики України під головуванням Генерального директора ДУ «Держґрунтохорона» відбулася нарада наукових працівників державної установи «Інститут охорони ґрунтів України», а також директорів її філій з підведення підсумків діяльності у 2013 році.

Від Мінагрополітики України у нараді взяли участь керівники провідних департаментів: Кадигроб С.В. – директор Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій, Жарун Ю.Л. – заступник директора  Департаменту  землеробства  та  технічної  політики  АПК,      Рудюк А.М. – начальник відділу загального землеробства, хімізації  та меліорації земель.

З доповіддю про роботу Інституту у 2013 році виступив Генеральний директор Ігор Яцук, який доповів про завершення реорганізації установи, проаналізував фінансове та матеріально-технічне забезпечення, інформував про наукові досягнення у році, що минув.

Зокрема, протягом року установою проведено агрохімічне обстеження ґрунтів у 97 районах на площі 4,7 млн. гектарів. Лабораторії Інституту виконали 2,2 млн. аналізів ґрунту. За результатами досліджень розроблено майже 90 тис. штук агрохімічних паспортів поля, земельної ділянки. Працівниками Інституту опубліковано більше 90 наукових статей, видано 6 монографій, 24 методичних рекомендацій, розроблено 7 державних стандартів і отримано 2 патенти на корисну модель – це вагомий результат наукової і науково-технічної роботи.

Про роботу у 2013 році доповіли керівники Хмельницької, Закарпатської, Вінницької філій ДУ «Держґрунтохорона», які представили результати виконання завдань з агрохімічного обстеження сільськогосподарських угідь, дослідження ґрунтів і рослин у мережі моніторингових ділянок, дослідження якості сільськогосподарської продукції, агрохімікатів тощо. Також проінформували про впровадження науково-технічних досягнень.

За результатами роботи у 2013 році Грамотою ДУ «Держґрунтохорона» відзначено керівників філій ДУ «Держґрунтохорона», які за рейтинговою оцінкою показали найкращі результати: Пасічняк В.І. –  Вінницької, Бандурович Ю.І. – Закарпатської, Гульванський І.М. – Кіровоградської, Кравченко К.М. – Миколаївської, Куліджанов Е.В. – Одеської філії.

Представники Мінагрополітики України висловили подяку Генеральному директору ДУ «Держґрунтохорона», високо оцінивши його роботу на займаній посаді. Окреслили цілі подальшої роботи установи та визначили сфери діяльності, які необхідно посилити.