21.03.2022

Звернення генерального директора Юрія Зайцева

В Україні триває повномаcштабна війна, яку віроломно розпочала росія. Країна-агресор не щадить нікого руйнуючи наші міста і селища, вбиваючи мирних жителів, серед яких ні в чому не винні діти. Окремі населені пункти вже просто стерті з лиця землі.

Це війна, в якій воюють тільки 2 країни — росія з усім світом і Україна за весь світ.

У цій війні Україна бореться за свою незалежність, демократію, справедливість і прогрес. Ця боротьба не тільки задля своїх громадян, але і задля всього людства. Наше військо з першого дня війни професійно, мужньо і безстрашно б’є ворога. Бажаючі захищати нашу рідну неньку Україну стоять у багатоденних чергах до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Частина працівників нашої установи також пішли добровольцями до лав Збройних сил України та територіальної оборони. Ми молимося за кожного, хто захищає нашу Батьківщину і бажаємо їм залишитися живими і здоровими та повернутися у свої родини з Перемогою! 

На підтримку України виступають країни демократії, міжнародні організації, політики, бізнесмени, актори, письменники, артисти, музиканти, спортсмени, блогери і звичайні пересічні громадяни з усіх куточків світу, які засудили дії агресора і надають Україні матеріальну та гуманітарну допомогу.

Допоки наші мужні захисники та захисниці дають гідну відсіч і витісняють російських окупантів, першочерговим завданням установи є співпраця з підприємствами вітчизняного агропромислового виробництва, спрямована на виконання комплексу весняних польових робіт в умовах ресурсного обмеження та створення умов для забезпечення потреб нашого війська та населення якісним продовольством – це і є фронт аграрної науки.

«Там, де немає обстрілів, – український аграрій іде в поле і сіє. Навіть на тимчасово окупованих територіях. Беззаконня, яке там діється, – не надовго, Україна поверне собі ці території.

Мало хто розуміє, що для українців, які пережили Голодомор, ментально означає посівна. Це не просто агротехнологічний процес. Ніхто і ніщо нас не зупинить. Це такий самий фронт і дезертирів на ньому немає», – наголошує Роман Лещенко, Міністр аграрної політики та продовольства України.

Слава Україні!