08.07.2019

День поля

2 липня 2019 року директор Чернівецької філії ДУ «Держгрунтохорона» взяв участь у Дні поля, який був проведений на базі Буковинської державної сільськогосподарської дослідної станції НААН України за підтримки Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації та Центру наукового забезпечення агропромислового виробництва Чернівецької області. Захід організовано з метою ознайомлення із науковими розробками станції, що пропонуються для освоєння в аграрному виробництві та обговорення питань, пов’язаних із проведенням жнив ранніх сільськогосподарських культур в області.
У Дні поля прийняли участь директор Буковинської ДСДС Василь Дмитрович Осадчук та науковці станції, в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Богдан Тарасович Бойчук та представники Департаменту, керівники та фахівці обласних служб, представники науково-дослідних установ області, селекційних центрів та інститутів України, викладачі та студенти Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, керівники сільгоспформувань та фермери, представники місцевих ЗМІ.
По завершенню пленарної частини, учасники заходу відвідали технологічний полігон Буковинської ДСДС, де в супроводі провідних науковців станції оглянули дослідні поля з посівами (насадженнями) сільськогосподарських культур як власної селекції, так і інших селекційних центрів України і світу та мали змогу отримати вичерпну інформацію щодо характеристики сортів. У ході зустрічі між учасниками також відбулась дискусія та обговорення цих та інших питань.