03.03.2020

18 міжрегіональна спеціалізована сільськогосподарська виставка «Південна Агропромислова виставка «Фермер 2020»

18 міжрегіональна спеціалізована сільськогосподарська виставка «Південна Агропромислова виставка «Фермер 2020»

З 26 по 28 лютого ц.р. у Херсоні відбулася 18 міжрегіональна сільськогосподарська виставка «Південна Агропромислова виставка «Фермер 2020». Організатори виставки – Херсонська обласна державна адміністрація та Херсонський виставковий центр «Експо-центр». Захід вже є традиційним і щорічно проходить у ККЗ «Ювілейний».

Учасниками виставки були різні компанії з регіонів України. Представлені на виставці експозиції демонстрували новітні матеріали у сфері насінництва, рослинництва та селекції, добрива та засоби рослин, сільськогосподарську техніку та запасні частини, послуги з транспортування, зберігання та упаковки продукції. Вперше на Південній агровиставці свою продукцію представляли бджолярі Херсонщини. Відвідувачі могли посмакувати та придбати мед й інші продукти бджільництва безпосередньо у пасічника.

Виставка досить популярна серед агровиробників області, так як створює інформаційну платформу для розвитку бізнесу та розбудови агровиробництва. Постійно в рамках проведення виставки організовуються та проводяться круглі столи, семінари, презентації та інформаційні панелі з різних питань, актуальних для агровиробників області.

Учасником відкриття 18 міжрегіональної спеціалізованої сільськогосподарської виставки «Південна Агропромислова виставка «Фермер 2020» був в.о. директора Херсонської філії ДУ «Держгрунтохорона» Михайло Мельник.