13.08.2020

Засідання робочої групи з питань інвентаризації, збереження та відновлення полезахисних лісових смуг Херсонської області

Засідання робочої групи з питань інвентаризації, збереження та відновлення полезахисних лісових смуг Херсонської області

11 серпня заступник директора Херсонської філії ДУ «Інститут охорони ґрунтів України» Світлана Шукайло прийняла участь у черговому засіданні робочої групи з питань збереження в Херсонської області полезахисних лісових смуг, яке відбулося в стінах обласної державної адміністрації Херсонської області під головуванням губернатора Юрія Гусєва.

Інвентаризація лісосмуг в області проводиться фахівцями Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO), Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних громад України за сприяння Херсонської облдержадміністрації. Роботи здійснюються в рамках пілотного проекту в межах Виноградівської ОТГ Херсонської області.

Про хід робіт з інвентаризації, алгоритм дій, результати та проблеми, які виникають в ході роботи доповіли: координатор проєкту FAO Оксана Девіс та виконавча директорка Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад України Наталія Ключник. Зокрема, вони поінформували присутніх про певні юридичні казуси, які виникають в ході проведення робіт з інвентаризації лісосмуг.

Координаторка проєкту зауважила про важливість співпраці з органами влади, а Голова облдержадміністрації, в свою чергу, наголосив про актуальність проєкту та необхідність його подальшої реалізації в межах області. Представники територіальних громад області виявили свою зацікавленість у запроваджені проєкту на своїх територіях.

Обговорення всіх поставлених питань було досить активним, усі учасники дискусії виявили свою зацікавленість. За результатами роботи групи напрацьовано «робочу карту» подальшого алгоритму дій та реалізації проєкту в межах області.