26.03.2021

Всеукраїнська науково-практична конференція «Зрошення вагома складова сталого розвитку аграрного сектора в Україні»

Всеукраїнська науково-практична конференція «Зрошення вагома складова сталого розвитку аграрного сектора в Україні»

25 березня 2021 р. заступник директора Світлана Шукайло та завідувач лабораторією ГІС, обробки інформації та експериментальних досліджень Володимир Жужа прийняли on-line участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференція «Зрошення – вагома складова сталого розвитку аграрного сектору в Україні», яка була організована та відбулася в Інституті зрошуваного землеробства НААН України.

Захід було присвячено 100-річчю від дня народження доктора сільськогосподарських наук, професора, член-кореспондента Національної академії аграрних наук України, заслуженого агронома України, лауреата Державної премії України Собка Олександра Олексійовича.

В ході конференції директор Інституту Раїса Вожегова ознайомила учасників конференції з біографією та науковими здобутками Олександра Олексійовича Собка. До участі також долучилися доньки Олександра Олексійовича Тетяна та Людмила, які поділилися приємними спогадами про свого батька.

Участь у заході прийняли Віце-президент НААН, академік Микола Роїк, академік Михайло Ромащенко, академік В’ячеслав Шебанін, директор Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення ХОДА, науковці Інституту, представники наукових і державних установ, закладів вищої освіти та компаній.

За матеріалами конференції буде видано збірник матеріалів.

 

За інформацією Інституту зрошуваного землеробства