29.06.2021

Круглий стіл «Впровадження адаптивних технологій в агропромисловому виробництві на Півдні України в умовах глобальних змін клімату»

Круглий стіл «Впровадження адаптивних технологій в агропромисловому виробництві на Півдні України в умовах глобальних змін клімату»

Заступник директора Херсонської філії ДУ «Держґрунтохорона» Світлана Шукайло прийняла online-участь у засіданні круглого столу за темою «Впровадження адаптивних технологій в агропромисловому виробництві на Півдні України в умовах глобальних змін клімату».

Захід відбувся 24 червня ц.р. в Інституті зрошуваного землеробства НААН. Організаторами заходу виступили: сектор досліджень Таврійського регіону та Криму в місті Херсоні центру регіональних досліджень Національного інституту стратегічних досліджень, Інститут зрошуваного землеробства НААН.

Формат заходу: offline і online.

Метою роботи Круглого столу було створення діалогової платформи для тісної співпраці представників органів влади, бізнесу, науки та громадськості. Визначення пріоритетних напрямів та основних інструментів впровадження адаптивних технологій в аграрному виробництві на Півдні України за умов глобальних змін клімату.

У ході дискусії учасниками заходу було озвучено результати чисельних досліджень щодо запровадження адаптивних технологій та їх елементів, направлених на оптимізацію виробництва в умовах південного Степу України та мінімізацію впливу негативних кліматичних факторів. Агровиробниками висвітлено нагальні питання, які постають у зв’язку з використанням ресурсів в сучасних умовах виробництва, пов’язаних з істотними змінами кліматичних умов.

За результатами роботи Круглого столу було підписано Меморандум про співпрацю між Інститутом зрошуваного землеробства НААН і Національним інститутом стратегічних досліджень, що забезпечить найбільш ефективну реалізацію їх творчого потенціалу у взаємовигідних напрямах, плідне співробітництво науки та освіти тощо.

Захід мав інноваційно-інформативну наповненість, був цікавим та продуктивним.