01.10.2018

«AGROEXPO–2018»

Директор Кіровоградської філії ДУ «Держґрунтохорона» Ігор Гульванський та фахівці установи взяли участь у заходах та бізнес-форумах найбільшої в Україні з польовою демонстрацією техніки та технологій VІ Міжнapoдної  агропромислової  виставки «AGROEXPO–2018», яка відбулася 26–29 вересня у Кропивницькому.

Експозиції виставки були розміщені на площі понад 25 тисяч квадратних метрів. Кожний  рік поспіль виставкові площі розширюються і кількість учасників збільшується.

В урочистому відкритті виставки взяли участь голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко, заступник Міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева та інші високоповажні гості.

Під час урочистого відкриття «AGROEXPO–2018» голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко підкреслив, що  AGROEXPO – це інтелектуальний, інформаційний та високотехнологічний майданчик для розвитку економіки нашої держави, а для Кіровоградщини – це сотні мільйонів гривень інвестицій у різні галузі.

На виставці були представлені кращі зразки товарів і продукції різноманітних галузей – техніка і технології, рослинництво, тваринництво і птахівництво, транспорт та спецтехніка, будівництво та енергозабезпечення, екологія, лісове та присадибне господарство.

Традиційно у рамках «AGROEXPO–2018» відбувся «Покровський ярмарок» культурно-розважальний захід, неабиякої Центральноукраїнської самобутності якому додали експозиції районів області, які розважали та пригощали відвідувачів виставки.