07.03.2019

Науково-практичний семінар «Особливості проведення комплексу весняно-польових робіт в умовах 2019 року»

5 березня 2019 р. на базі Інституту сільського господарства Степу НААН відбувся обласний науково-практичний семінар “Особливості проведення комплексу весняно-польових робіт в умовах 2019 року”.

У заході взяли участь представники органів влади, керівники та спеціалісти департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, керівники та спеціалісти сільськогосподарських агроформувань різних форм власності, науковці, фахівці Кіровоградської філії ДУ «Держґрунтохорона», представники банківської сфери, компаній-виробників та дистриб’юторів с.-г. техніки, насіння і засобів захисту рослин.

Понад 150 учасників семінару ознайомилися з постійно діючою виставкою сортів та гібридів зернових, зернобобових та технічних культур вітчизняної селекції, науково-методичними розробками науковців установи.

Особливу увагу було приділено питанням:

Відповідність українського зерна фітосанітарним вимогам країн-партнерів у міжнародній торгівлі;

Здійснення державного нагляду у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти, обігу ГМО у відкритих системах;

Безпечне поводження з пестицидами та агрохімікатами під час проведення весняно-літніх польових робіт;

Кредитні пропозиції для аграріїв від представників банків.

Також відбувся показовий політ безпілотного літального апарату і обговорено можливості його використання в сільському господарстві.