02.07.2019

На Кіровоградщині відбувся Міжнародний день поля

Фахівці Кіровоградської філії ДУ «Держґрунтохорона» прийняли участь у Міжнародному Дні поля «Особливості збирання та підготовка до зберігання врожаю ранніх зернових культур в умовах 2019 року», який відбувся 26 червня ц.р.

Робота розпочалася на науково-інноваційному полігоні Інституту сільського господарства Степу НААН, що в селі Созонівка Кропивницького району.

Відкрив Міжнародний День поля т.в.о. голови Кіровоградської обласної державної адміністрації – Коваленко Сергій Петрович.

На День поля були запрошені  керівники та спеціалісти департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, начальники управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники та спеціалісти агроформувань різних форм власності районів Кіровоградської області, науковці, представники компаній-дистриб’юторів засобів захисту рослин та добрив.

Присутні ознайомилися з агротехнологічними та селекційними дослідженнями Інституту сільського господарства Степу НААН та оглянули науково-демонстраційний полігон сортів і гібридів сільськогосподарських культур.

Крім того, директор Кіровоградської філії ДУ «Держґрунтохорона» Ігор Гульванський виступив з доповіддю «Оцінка небезпеки деградації ґрунтів Кіровоградської області».

На завершення були виступи представників компаній-дистриб’юторів ЗЗР, добрив, біологічних препаратів, сільськогосподарської техніки та банківських установ; демонстрація роботи сільськогосподарської техніки в польових умовах.