30.09.2019

AGROEXPO–2019

З 25 по 28 вересня у Кропивницькому пройшла VII Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки AgroЕxpo–2019, яка є наймасштабнішою в Україні і входить у десяток найбільших виставок у Європі.

В урочистому відкритті цьогорічної AgroЕxpo, яка відбулася в області вже всьоме, взяли участь т.в.о. голови облдержадміністрації Світлана Лобанова, президент торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков та генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов.

Під час виставки аграрії мали можливість не лише оглянути нову техніку, а й випробувати її в роботі на демонстраційних полігонах, а також обговорити проблемні питання галузі під час панельних дискусій.

 У рамках виставки відбувся освітній ярмарок, а родзинкою був традиційний Покровський ярмарок, який працював протягом усіх чотирьох днів роботи AgroЕxpo.

Директор Кіровоградської філії ДУ «Держґрунтохорона» Ігор Гульванський та фахівці установи також взяли участь у спеціальних заходах Міжнapoдної  агропромислової  виставки AGROEXPO–2019.