26.06.2020

Міжнародний День поля на Кіровоградщині

Міжнародний День поля на Кіровоградщині

Фахівці Кіровоградської філії ДУ «Держґрунтохорона» прийняли участь у Міжнародному Дні поля «Науково-інноваційні досягнення та конкурентоздатність сортів ранніх зернових культур вітчизняної та зарубіжної селекції в умовах Центрального регіону України», який відбувся 25 червня ц.р.

Робота розпочалася на науково-інноваційному полігоні Інституту сільського господарства Степу НААН (с. Созонівка, Кропивницький район).

Марія Чорна, директор департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської ОДА, відкрила Міжнародний День поля та виступила з доповіддю «Реалізація державної аграрної політики у 2020 році, у тому числі державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників».

На День поля були запрошені представники регіональних органів влади, департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, райдержадміністрацій, компаній-дистриб’юторів ЗЗР, добрив та с/г техніки, керівники та спеціалісти агроформувань різних форм власності, науковці.

Традиційно присутні ознайомилися з агротехнологічними та селекційними дослідженнями Інституту сільського господарства Степу НААН та оглянули науково-демонстраційний полігон сортів та гібридів сільськогосподарських культур.

У свою чергу науковці приділили увагу такому основному питанню, як виклики для аграріїв та шляхи сталого інноваційного розвитку сільського господарства в умовах змін клімату.

Директор Кіровоградської філії ДУ «Держґрунтохорона» Ігор Гульванський виступив з доповіддю «Ґрунтові ресурси Кіровоградщини: стан і заходи їх поліпшення».

На завершення були виступи представників компаній-дистриб’юторів ЗЗР, добрив, сільськогосподарської техніки, обмін досвідом та спілкування.