10.09.2021

Міжнародний День поля у с. Созонівка

Міжнародний День поля у с. Созонівка

Фахівці Кіровоградської філії ДУ «Держґрунтохорона» прийняли участь у роботі науково-практичного семінару «Міжнародний День поля», який відбувся 10 вересня у с. Созонівка Кропивницького району на базі Інституту сільського господарства Степу НААН України.

Цьогорічна тема заходу присвячена особливостям вирощування зернових, зернобобових і технічних культур за умов різкоконтинентального клімату.

Сергій Поліщук, заступник голови Кіровоградської ОДА, Ігор Семеняка, директор ІСГС НААН, к.с.-г. наук, доцент відкрили Міжнародний День поля.

Серед учасників семінару були представники регіональних органів влади, департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, райдержадміністрації, компаній-дистриб’юторів ЗЗР, добрив та с/г техніки, керівники та спеціалісти агроформувань різних форм власності, науковці, ознайомилися з агротехнологічними та селекційними дослідженнями ІСГС НААН та оглянули науково-демонстраційний полігон сортів та гібридів сільськогосподарських культур.

Науковці також приділили увагу такому важливому  питанню, як наукове забезпечення сталого інноваційного розвитку агропромислового виробництва.