29.09.2021

Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій «АгроЕкспо»

Міжнародна агропромислова виставка «АгроЕкспо»

У Кропивницькому розпочалась Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій «АгроЕкспо», яка триватиме з 29 вересня до 2 жовтня.

Це найбільша агропромислова виставка в Україні, у якій цьогоріч беруть участь керівники та представники вищих державних органів, а також закордонні партнери.

Виставка проходить під патронатом Міністерства економіки України, Міністерства аграрної політики та продовольства України та за підтримки Кіровоградської облдержадміністрації.

Високоповажні гості разом з головою Кіровоградської ОДА Марією Чорною взяли участь в офіційному відкритті виставки.

На виставці представлені іноземні експозиції представників з посольств Великої Британії та Білорусі. Також у заході братимуть участь представники з Катару, Польщі, Туреччини.

У критому павільйоні учасники виставки пропонували, окрім техніки, насіння, добрива, засоби захисту рослин. 

На виставці широка ділова програма – ряд семінарів, конференцій, панельних дискусій.

У рамках виставки проходить вже традиційний «Покровський ярмарок», під час якого відбуваються яскраві театралізовані культурно-розважальні заходи. Крім того, під час ярмарку можна придбати сільськогосподарську та продовольчу продукцію за цінами товаровиробників, товари народно-прикладного мистецтва і різноманітну сувенірну продукцію від майстрів з усієї України.

Відвідали Міжнapoдну агропромислову виставку «АгроЕкспо» і фахівці Кіровоградської філії ДУ «Держґрунтохорона».