17.10.2014

На Львівщині пройшла зустріч іноземних та вітчизняних експертів аграрного виробництва

17 жовтня відбулася зустріч очільника проекту «АгроІнвест» Еріка Блайха і  американського експерта з надання допомоги уряду України у сфері постачання, реалізації, утилізації пестицидів (тари) Алана Шредера з керівництвом ТзОВ «Шувар» та українськими експертами різних сфер аграрного сектору.

ТзОВ «Шувар» представляли директор Ігор Плотиця, заступник директора Клавдія Гордієнко, радник директора з питань АПК Іван Стефанишин. У зустрічі також взяли участь завідувач сектором Наукового центру превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки ім. академіка Л.І. Медведя, секретар Національної комісії України з Кодексу Аліментаріус Сергій Колесник, директор Львівської філії державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» Анатолій Демчишин та редактор газети «Агрофорум» Ірина Єгорова.

У ході зустрічі Анатолій Демчишин розповів присутнім про роботу Львівської філії і всієї системи ДУ «Держґрунтохорона». Іноземні представники особливо зацікавилися проведенням ґрунтових обстежень, визначенням якості сільськогосподарської продукції, методами аналізу, які  використовуються. Анатолій Демчишин підкреслив необхідність застосування хроматомасспектрометрії та високоефективної рідинної хроматографії для удосконалення контролю за якістю сільськогосподарської продукції.