17.11.2014

На Львівщині вшанували працівників сільського господарства

14 листопада в приміщенні Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок відбулося урочисте засідання з нагоди Дня працівників сільського господарства.

На засідання були запрошені працівники господарств Львівської області, фермери, керівники господарств, представники аграрних наукових закладів, департаменту агропромислового розвитку та районних управлінь.

Урочисте засідання відкрив голова Львівської обласної організації профспілки працівників АПК Тарнавський Михайло Іванович. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто загинув за цілісність держави на сході України.

З привітальним словом до присутніх звернувся перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ситник Йосип Степанович та директор Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації  Магур Осип Мар’янович.

На урочистому засідання відбулося вручення нагород Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, обласної ради та державної адміністрації.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу Почесну грамоту Міністерства аграрної політики та продовольства України вручено начальнику відділу проведення моніторингу земель, агрохімічних та агроекологічних досліджень Львівської філії ДУ «Держґрунтохорона» Зраді Михайлу Семеновичу та завідувачу лабораторії геоінформаційних систем, обробки інформації та експериментальних досліджень Овсієнку Володимиру Анатолійовичу.

Почесну грамоту Мінагрополітики України вручає Зраді М.С. директор департаменту           Магур О.М.

14.11.2014_2

Почесну грамоту Мінагрополітики України Овсієнку В.А. вручає директор департаменту Магур О.М.

Львів 14.11.2014