28.03.2016

На Львівщині відбулися семінари-навчання сільськогосподарських виробників

Відповідно до доручення Голови Львівської обласної державної адміністрації  Синютки О. М. з 16 лютого по 11 березня 2016 року на Львівщині для сільгоспвиробників проводилися семінари-навчання на тему: «Ґрунти: результати обстежень і проблеми, агрозаходи і їх вплив на формування урожаю». В основному було представлено системні дослідження агрохімічного стану ґрунтів та врахування їх результатів у плануванні забезпечення сільськогосподарських культур елементами живлення і збереження родючості ґрунтів, ресурсоощадних технологічних заходів виробництва та економічного стимулювання заходів охорони земель і підвищення родючості ґрунтів відповідно до обласної програми.

На семінарі  директор Львівської філії ДУ «Держґрунтохорона» Анатолій Демчишин та головний інженер-ґрунтознавець Катерина Даньків у презентаційних виступах показали динаміку змін родючості ґрунтів за останні 15–20 років, розповіли про причини деградаційних процесів, шляхи підвищення врожайності та заходи щодо поліпшення родючості ґрунтів.

 Перед учасниками семінарів, а це –  керівники великих і малих сільськогосподарських підприємств, фермери, представники районних управлінь агропромислового розвитку, сільські землевпорядники –  виступали науковці з Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН, спеціалісти Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, фінансових установ, фірм-постачальників.