25.04.2018

Відбулося розширене засідання колегії Полтавської обласної державної адміністрації

23 квітня 2018 року в Оржицькому районному будинку культури відбулося виїзне розширене засідання колегії Полтавської обласної державної адміністрації з порядком денним:

1. Про основні завдання та напрями розвитку агропромислового комплексу області в 2018 маркетинговому році.

2. Про стан дотримання юридичними та фізичними особами земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорії і форм власності, родючості ґрунтів на території області в 2017 році та в І кварталі 2018 року.

У засіданні взяли участь міські голови, голови районних адміністрацій та рад, голови постійних комісій обласної ради, керівники структурних підрозділів, керівники установ, підприємств (усього 80 осіб).

З другого питання порядку денного доповідав начальник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Чувпило В.В. Він наголосив на дотриманні законодавства у сфері земельних відносин. В обговоренні  виступив директор Полтавської філії ДУ «Держґрунтохорона» Коваль В.В. У своєму виступі Володимир Віталійович ознайомив присутніх із законодавчими актами щодо проведення агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення, навів приклади динаміки якісних показників ґрунту по ряду районів області та акцентував увагу присутніх керівників державних органів влади на недопустимість зниження родючості ґрунтів Полтавщини.