Повідомлення про подання виборчих програм кандидатів на посаду генерального директора ДУ “Держгрунтохорона”

Відповідно до пункту 16 Методичних рекомендацій щодо особливостей обрання керівника державної наукової установи, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 998 від 14.12.2016 року «Про деякі питання обрання та призначення керівника державної наукової установи» виборчі програми кандидатів розміщуються на офіційному веб-сайті державної наукової установи не пізніше ніж за десять календарних днів до дати проведення виборів.

Просимо кандидатів подати свої виборчі програми на електронну адресу info@iogu.gov.ua до 09 грудня 2021 року включно для розміщення на офіційному сайті державної установи «Інститут охорони ґрунтів України».

Повідомлення про дату проведення виборів

Вибори Генерального директора державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» відбудуться 20 грудня 2021 року з 9:00 до 15:00, за юридичною адресою: м. Київ, провулок Бабушкіна, 3 та за адресами місцезнаходження філій:
Сумська філіям ДУ «Держґрунтохорона»: Сумська обл., Сумський р-н, село Сад, вулиця Зелена, будинок 2;
Чернівецька філія ДУ «Держґрунтохорона»: Чернівецька обл., місто Чернівці, вулиця Героїв Майдану, будинок 194-А;
Черкаська філія ДУ «Держґрунтохорона»: Черкаська обл., Смілянський рн, селище Холоднянське, вулиця Докучаєва, будинок 15;
Житомирська філія ДУ «Держґрунтохорона»: Житомирська обл., місто Житомир, проспект Миру, будинок 21-А;
Хмельницька філія ДУ «Держґрунтохорона»: Хмельницька обл., місто Кам’янець-Подільський, вулиця Тімірязєва, будинок 114;
Рівненська філія ДУ «Держґрунтохорона»: Рівненська обл., Рівненський р-н, село Шубків, вулиця Рівненська будинок 3;
Херсонська філія ДУ «Держґрунтохорона»: Херсонська обл., місто Херсон, вулиця Кольцова, будинок 59;
Закарпатська філія ДУ «Держґрунтохорона»: Закарпатська обл., Берегівський р-н, село Велика Бакта, вулиця Садова, будинок 1;
Чернігівська філія ДУ «Держґрунтохорона»: Чернігівська обл., місто Чернігів, вулиця Малиновського, будинок 41;
Дніпропетровська філія ДУ «Держґрунтохорона»: Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, селище Дослідне, вулиця Наукова, будинок 65-Ам
Донецька філія ДУ «Держґрунтохорона»: Донецька обл., місто Слов’янськ, вулиця Центральна, будинок 3-Б, офіс 1;
Львівська філія ДУ «Держґрунтохорона»: Львівська обл.,
Пустомитівський р-н, село Оброшине, вулиця Шевченка, будинок 6;
Волинська філія ДУ «Держґрунтохорона»: Волинська обл., місто Луцьк, вулиця Глушець, будинок 49;
Луганська філія ДУ «Держґрунтохорона»: Луганська обл., місто Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, будинок 32-А;
Запорізька філія ДУ «Держґрунтохорона»: Запорізька обл., місто Запоріжжя, вулиця Дослідна станція, будинок 94;
Кіровоградська філія ДУ «Держґрунтохорона»: Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, село Созонівка(пн), вулиця Центральна, будинок 4;
Полтавська філія ДУ «Держґрунтохорона»: Полтавська обл.,
Полтавський р-н, селище Степне, вулиця Дослідна, будинок 14;
Вінницька філія ДУ «Держґрунтохорона»: Вінницька обл., Вінницький рн, село Агрономічне, вулиця Мічуріна, будинок 3;
Одеська філія ДУ «Держґрунтохорона»: Одеська обл., Овідіопольський рн, село Лиманка, вулиця Лабораторна, будинок 19;
Тернопільська філія ДУ «Держґрунтохорона»: Тернопільська обл., місто Тернопіль, вулиця Микулинецька, будинок 22;
Миколаївська філія ДУ «Держґрунтохорона»: Миколаївська обл., Вітовський р-н, селище Полігон, вулиця Центральна, будинок 7;
Івано-Франківська філія ДУ «Держґрунтохорона»: Івано-Франківська обл., місто Івано-Франківськ, вулиця Гаркуші, будинок 2;
Харківська філія ДУ «Держґрунтохорона»: Харківська обл., місто Харків, Шевченківський район, вулиця Космічна, будинок 21, корпус корпус А.

ДУ «Держґрунтохорона» оголошує про початок Конкурсу дитячих малюнків 2021

Зважаючи на багаточисленні прохання учасників державна установа «Інститут охорони ґрунтів України» знову оголошує конкурс дитячих малюнків «ЗБЕРЕЖІМО ҐРУНТИ РІДНОЇ УКРАЇНИ», приурочений до Міжнародного дня ґрунтів (World Soil Day). У 2020 році участь у конкурсі прийняло понад 6 тисяч юних дослідників, які отримали нові знання і компетенції з цього напряму, виклавши свої тлумачення та ставлення до проблеми збереження ґрунтів України.

До участі у конкурсі запрошуються учні навчальних закладів України, віком до 18 років.

Конкурс проводиться у таких вікових групах:

7 – 10 років;
11 – 14 років;
15 – 18 років.

та номінаціях:

Графіка
Ґрунтове життя
Деградація
Креативний підхід
Плакат

Малюнки (винятково індивідуальні творчі роботи) можуть бути виконані на будь-якому матеріалі (ватман, картон, полотно тощо) і в довільній графічній або живописній техніці (олівці, фломастери, фарби тощо).

Учасник конкурсу надсилає ВІДСКАНОВАНУ РОБОТУ У ФОРМАТІ JPEG, разом із заявкою у форматі word на електронну адресу konkurs.grunt@gmail.com (обов’язково зазначити тему – «Конкурс малюнків»).

Прохання до батьків та педагогів звернути увагу на правильність оформлення конкурсної роботи. При недотриманні вимог конкурсу робота не розглядається.

Положення про щорічний конкурс за посиланням: http://www.iogu.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/Положення.pdf

Контактна особа:

Романова Світлана Адольфівна – (044) 356-53-21, romanowa@iogu.gov.ua.

Ґрунтові обстеження земель

Грунтові обстеження

Ґрунтові, геоботанічні та інші обстеження земель при здійсненні землеустрою проводяться з метою отримання інформації про якісний стан земель, а також для виявлення земель, що зазнають впливу водної та вітрової ерозії, підтоплення, радіоактивного та хімічного забруднення, інших негативних явищ.

Отримана в процесі обстежень інформація використовується для:

а) проведення агроекологічної оцінки земель;

б) розробки прогнозів і програм використання та охорони земель, схем і проектів землеустрою;

в) ведення обліку про якісний стан земель;

г) ведення моніторингу земель;

ґ) прийняття органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування рішень про рекультивацію та консервацію земель, введення обмежень у використанні земель, відновлення, збереження та підвищення родючості ґрунтів, покращення природних ландшафтів тощо;

д) розробки заходів із землеустрою щодо організації раціонального використання та охорони земель;

е) обґрунтування бізнес-планів та проектів землеустрою.

Фахівці ДУ «Держгрунтохорона» мають неабиякий досвід в даному напрямку діяльності та завжди охоче проконсультують з даних питань. 

Для того щоб отримати консультацію та додаткову інформацію, а також щоб дізнатися вартість робіт можна звернутися за наступним телефоном:

Тел.: (044) 356-53-21

e-mail: info@iogu.gov.ua

м. Київ, провулок Бабушкіна, 3.

ДУ «Держґрунтохорона» оголошує про початок Конкурсу студентських есе

ДУ «Держґрунтохорона» оголошує про початок Конкурсу студентських есе

Уже декілька років поспіль державна установа «Інститут охорони ґрунтів України» привертає увагу дітей до ґрунту та збереження його родючості шляхом проведення конкурсу дитячого малюнку «ЗБЕРЕЖІМО ҐРУНТИ РІДНОЇ УКРАЇНИ». 2020 року участь у конкурсі прийняло понад 6 тисяч юних дослідників, які отримали нові знання і компетенції з цього напряму, виклавши свої тлумачення та ставлення до проблеми збереження ґрунтів України. 2021 року конкурс виходить за межі дитячого і розпочинає новий етап — долучення студентства, яке завжди вважалося найпрогресивнішим прошарком суспільства.

Конкурс студентських есе «ЗБЕРЕЖІМО ҐРУНТИ РІДНОЇ УКРАЇНИ» приурочено до Міжнародного дня ґрунтів (World Soil Day) та проводиться державною установою «Інститут охорони ґрунтів України».

Роботи приймаються з 24 листопада по 24 грудня 2021 року включно.

Учасник Конкурсу разом із заявкою надсилає оригінал своєї роботи на електронну адресу ese.grunt@gmail.com (обов’язково зазначити тему — «Прізвище Есе»).

 

Положення про конкурс за посиланням: http://www.iogu.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/Положення-есе.pdf

 

Контактна особа:
Романова Світлана Адольфівна – (044) 356-53-21, romanowa@iogu.gov.ua.

Послуги щодо розробки проектів землеустрою

Родючі грунти є великою цінністю для нашої країни. Охорона родючості ґрунтів є логічним продовженням політики держави у земельних правовідносинах, яка чітко визначена в конституційних положеннях, що основним багатством нашої держави є земля, щодо якої діє режим особливої охорони. Власники земельних ділянок та землекористувачі, які проводять гірничодобувні, геологорозвідувальні, будівельні та інші роботи для зняття та перенесення ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) земельної ділянки, якщо це призводить до порушення поверхневого шару замовляють робочий проект. Зняття, перенесення та збереження родючого шару ґрунту здійснюється згідно з встановленими нормативами та відповідно до розроблених робочих проектів землеустрою щодо зняття родючого шару ґрунту. Фахівці ДУ «Держгрунтохорона» мають неабиякий досвід в даному напрямку діяльності та завжди охоче проконсультують з даних питань. Послуга щодо розробки проекту землеустрою щодо зняття родючого шару ґрунту надається по всій Україні, незалежно від місцезнаходження земельної ділянки.

Контакти для співпраці:

Тел.: (044) 356-53-21

e-mail: info@iogu.gov.ua

м. Київ, провулок Бабушкіна, 3.

Колектив установи приймає вітання з Днем працівників сільського господарства

Колектив державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» приймає вітання з Днем працівників сільського господарства.